Jeśli Twoim celem jest SZYBKIE, skuteczne i praktyczne nauczenie się języka obcego, to sprawdź poniższą prezentację
 

afirmacje do nauki języków obcych

nauka języków obcychNiezależnie od tego czy chodzi Ci o język angielski, niemiecki, arabski a może chiński.

Z naszą metodą jesteś w stanie ZMAKSYMALIZOWAĆ efekty swojej nauki, tak aby:

 • nauczyć się większości popularnych słów i zwrotów w dowolnym języku obcym (około 1800 słów w mniej niż rok!)
 • móc swobodnie przekazać informacje lub zadać pytanie w języku obcym,
 • być w stanie zrozumieć kontekst wypowiedzi z języka obcego,
 • wyłapać sens odsłuchiwanych zdań, na przykład programów telewizyjnych, filmów lub piosenek.

Uwaga! Ta metoda jest innowacyjna i różni się od tradycyjnych SYSTEMÓW do nauki języków obcych.

Korzystając z niej „zaprogramujesz się” na naukę dowolnego języka obcego (którykolwiek wybierzesz).

Znajomość języka obcego to lepsze życie

znajomość języków obcychNiezależnie od tego co robisz, gdzie pracujesz lub gdzie chcesz pracować, znajomość przynajmniej jednego języka obcego, gwarantuje lepsze życie.

Nie chodzi tylko o pracę (choć ona jest bardzo ważna), ale o masę możliwości, które stoją przed Tobą.

 • wiele firm międzynarodowych z Niemiec, Finlandii, Szwecji, Chin czy krajów arabskich, poszukują pracowników. Znajomość danego języka w stopniu komunikatywnym, już gwarantuje Ci pracę na wyższym stanowisku – kierowniczym, brygadzista, zarządzający grupą, manager,  (czytaj, zarobki od 10 000 zł miesięcznie wzwyż).
 • praca zagranicą to nie tylko zmywak na Wyspach. W krajach skandynawskich lub na zachodzie za to co robisz w Polsce, można zarabiać 3, 5, a nawet 10 razy więcej.

a) pracownik biurowy to zarobki około 5 000 euro,

b) pracownik fizyczny zarabia godne pieniądze (np. na platformie naftowej, około 7 000 euro – prawie 30 000 zł), wykwalifikowani fachowcy, mechanicy, robotnicy budowlani,

c) inżynier w krajach arabskich około 10 000 dolarów,

Znając język danego kraju na poziomie komunikatywnym, jesteś traktowany LEPIEJ

nauka jezykaMają Cię za kogoś lepszego, bo udało Ci się poświęcić czas, pieniądze i motywację na to, aby nauczyć się danego języka.

 • Znajomość języków to możliwość nawiązania kontaktów biznesowych (np. kupujesz taniej z Chin, sprzedajesz drożej do Niemiec). Masa hurtownik, przewoźników, pośredników itd., robi na tym OGROMNE pieniądze. Jednak musisz znać minimum angielski, aby być godnym partnerem do rozmów z producentami i odbiorcami.
 • Języki obce to ułatwienie podróżowania (znajomy z Tajlandii, Indii czy USA, może zaprosić Cię na kilkudniowy pobyt, gdzie zorganizuje Ci nocleg i wyżywienie). Możliwość poznania ludzi z całego świata jest bardzo prosta, na stronach internetowych (które otrzymasz w paczce) ludzie chętnie wymieniają się umiejętnościami językowymi. Rozmowa na żywo na komunikatorach internetowych, jeszcze bardziej zacieśnia znajomość. A wszystko to za darmo i w domu
 • Poza tym znajomość języka to duży prestiż. Jak zareagują Twoi znajomi na wieść, że umiesz chiński, japoński, arabski czy szwedzki? Choćby na podstawowym poziomie.

Marnujesz okazje, bo nie znasz języków!

Ile razy przytrafiła Ci się taka sytuacja:

 • nieznajomość języków obcychpropozycja ciekawej pracy do której pasujesz, a na końcu „magiczne”, wymaga znajomość języka przynajmniej na podstawowym poziomie…
 • możliwość awansu, pod warunkiem władania podstawami języka,
 • materiał dostępny tylko w wersji angielskiej,
 • program bez polskiej wersji językowej,
 • możliwość wyjazdu, ze znajomością języka,
 • zakłopotanie w sytuacji kiedy odbierasz telefon, jesteś pytany na ulicy, w kawiarni, wśród znajomych i Twój rozmówca mówi w popularnym języku obcym, a Ty możesz wyłapać jedynie jakieś podstawowe słówka.

Zapewne wielu pluje sobie w brodę i mówi – cholera! A przecież miałem ten język w szkole, uczyłem się go przez 6 lat, był też w szkole średniej, kupowałem drogie książki i nic nie umiem ;(

I faktycznie, możesz teraz znienawidzić ów język obcy, lub posłuchać dalszej części prezentacji

Co NIE JEST najlepsze do nauki języka obcego?

metoda na naukę języka obcegoNajlepszą naszym zdaniem metodą na naukę dowolnego języka obcego wcale NIE są:

– kursy językowe,

– ćwiczenia językowe,

– sposoby i systemy (tupu Callan itd.).

Najlepsze jest „zaprogramowanie się na język„. Sytuacja w której każda minuta Twojego codziennego dnia, nastawiona jest na naukę wybranego języka obcego. Coś co jest jednocześnie pasją, obsesją i hobby i nie pozwala Ci stanąć w miejscu, ale stale dążyć do celu, jakim jest znajomość wybranego przez siebie języka.

Jednak jak się tak zaprogramować? Odpowiedź jest prosta, choć jednocześnie nieoczywista. Jednym z rozwiązań są afirmacje językowe.

Afirmacje językowe – jak działają?

Afirmacje to Twój klucz!

Afirmowanie się polega na „wczepieniu” sobie pewnych nawyków do własnej podświadomości, co na pewno nie jest łatwe, ale gdy już osiągniemy efekt, to jest on pewny, stały i przynosi niesamowite efekty.

Każdy z nas ma jakieś nawyki i nie chodzi tylko o nawyki takie jak: jedzenie słodyczy, albo palenie papierosów. Chodzi o nawyki na poziomie podświadomości. Takimi nawykami są odczucia, gesty, emocje.

nawyki w nauce języków kot– Przykładowo gdy widzisz lodówkę, od razu czujesz się głodny,

– Gdy przechodzisz obok danej świątyni (a wyznajesz tę konkretną religię), to wykonujesz jakiś gest związany z tą wiarą – to często automatyczne,

– Jeśli ktoś zaszczepił w Tobie jakiś przesąd, to nawet gdy wydaje Ci się to śmieszne, to i tak ZAWSZE sobie o tym przypominasz – na przykład z czarnym kotem, albo z przechodzeniem pod drabiną, witaniem przez próg, siadaniem na rogu i wieloma innymi.

Afirmacje mogą zaszczepić w nas takie nawyki na poziomie podświadomym i mogą zaprogramować nas przykładowo na:

 • gdy wstajemy rano to z miejsca chcemy nauczyć się 5 nowych słówek z języka obcego (to silniejsze niż chęć na poranną toaletę),szybka nauka języków obcych
 • kiedy widzimy jakąś rzecz, wyobrażamy sobie jak ona brzmi w języku obcym i natychmiast chcemy to przetłumaczyć – to silniejsze od nas,
 • chcemy stale rozmawiać w obcym języku, kochamy jego dźwięk i chętnie budujemy w nim zdania,
 • pragniemy non stop coś czytać w języku obcym, nie przepuścimy gazety, artykułu a nawet etykiety na produktach 🙂

Niestety często bywa u nas odwrotnie.

Dlaczego boisz się angielskiego, niemieckiego i chińskiego?

Odpowiedz sobie – bardzo bardzo szczerze!

 • czy gdy widzisz podręcznik do nauki języka obcego, to łapiesz za niego i ochoczo się uczysz? (czy może odkładasz na później, później, później?)
 • czy skrupulatnie i systematycznie uczysz się nowych słówek?
 • czy używasz języka obcego tak często jak to tylko możliwe?
 • czy gdy widzisz obcokrajowca, chcesz nawiązać z nim kontakt czy może myślisz sobie „mój język obcy, jest jeszcze za słaby”?

W takim razie JAK NIBY chcesz się go nauczyć? To nie przychodzi jak łaska z nieba. Nie obudzisz się nagle i nie zaczniesz cudownie „rozumieć”.

Szybka decyzja

Albo nadal obstajesz przy swoim, zapisujesz się na kurs, kupujesz podręcznik, robisz listę słówek i uczysz się kolejne 10 lat z marnym skutkiem, albo zaczynasz działać TU i teraz!

afirmacje hepika do nauki języków obcych Rozwiązaniem Twojego problemu jest System Afirmacji Hepika, a konkretnie Afirmacje do Nauki Języków Obcych.  Jest to produkt klasy premium, dostępny po wykupieniu pakietu.

Wartość Systemu oszacowana jest na podstawie ilości materiałów i uśrednionej cenie kursów internetowych. Specjaliści wyceniają Afirmacje językowe na 149.97 złotych.

Hepika językowa i inne 2

Przypomnij sobie takie uczucie, stan emocjonalny i wrażenia zmysłowe, jakie masz podczas motywacji.

Niech będzie to motywacja do nauki, do zrobienia czegoś, do wyjazdu gdzieś. Przypomnij sobie ten dzień, w którym to nastąpiło. Jakie były w Tobie emocje, jaka energia i chęć (wręcz pragnienie) do działania.

A teraz zrozum, że możesz osiągnąć podobny stan,dzięki zaprogramowaniu swoich nawyków, właśnie dzięki Afirmacjom.

Jak działają afirmacje?

Afirmacja to pewien kod, pewien wzór, który ma zostać podany bezpośrednio do Twojej podświadomości, omijający przy tym umysł świadomy.

kamienieJeśli normalnie powiesz sobie na przykład „lubię jeść kamienie”, to taka informacja jest weryfikowana przez umysł świadomy, który to kompletnie odrzuca (selekcjonuje).

Choć taka informacja jak jedzenie kamieni wydaje się czymś irracjonalnym, to podobnie jest z rzeczami, które są jak najbardziej normalne, ludzkie i które jesteśmy w stanie przyswoić.

Wyobraź sobie teraz jakąś potrawę, której nie lubisz. Jeśli pomyślisz o tej potrawie, to Twój mózg jakby od razu strzela Ci impuls i podaje informację „nie lubisz tego, wzdrygasz się na myśl o tym”. Wiesz, że ta potrawa może być zdrowa, jest ją łatwo przyrządzić, ale Twój mózg ma głęboko zaszczepioną informację, która kompletnie ZABRANIA zjedzenia owej potrawy.

Bardzo podobnie jest z nauką nowych rzeczy (w tym języków). Mózg ciągle podpowiada Ci na poziomie podświadomości:

 • jak to działa nauka językówpo co Ci to,
 • tracisz cenną energię,
 • to niepraktyczne,
 • zaraz wszystko zapomnisz,
 • to trudne,
 • trzeba zmarnować na to masę czasu.

I takie komunikaty w pewnym momencie biorą górę.

Afirmacje mają za zadanie je zastąpić, są jak witaminy które budują mięśnie. Po odsłuchiwaniu afirmacji, Twój mózg będzie podpowiadał Ci następujące rzeczy:

 • lubisz to,
 • to bardzo praktyczne,
 • dzięki temu się rozwijasz,
 • rób to / ucz się tego na każdym kroku,
 • szukasz nowych rozwiązań, pomysłów i ciekawostek z tym związanych

Tak to mniej więcej wygląda.

Co realnie można osiągnąć z afirmacjami językowymi?

W 6 miesięcy korzystania z naszego Systemu Afirmacji z sesją do nauki języków obcych

robiąc zaledwie:

 • cel nauki języków10 nowych słówek  / zwrotów dziennie,
 • ćwicząc je, ucząc się wymowy (można korzystać z Google Translate),
 • ucząc się praktycznego wykorzystania w przykładach zdań (korzystaj z internetu),
 • mając niesamowitą motywację do organizowania sobie czasu, sposobów, materiałów i technik nauki,
 • poznając darmowe strony internetowe na których poznasz ludzi z obcego państwa, którzy będą z Tobą rozmawiać (za darmo).

W 6 miesięcy nauczysz się języka obcego na tyle, aby móc się nim swobodnie porozumiewać.

Czy afirmacje do nauki języków są drogie?

afirmacje na koncentracjeWartość całego pakietu to 149,97 zł, zobaczmy jak to się ma do innych sposobów nauki.

1. Średni koszt kursu językowego to nawet 200 zł miesięcznie, a więc rocznie to około 2400 zł

2. Książki do języków obcych są dość drogie, średnia cena to 100 zł za podręcznik (podczas gdy to WSZYSTKO jest w internecie i można korzystać za darmo – legalnie)

3. Dodatkowe materiały takie jak fiszki, ćwiczenia, programy typu Super Memo to koszt w granicach 100 zł za kilka materiałów

A zatem na wstępie za pierwszy rok zapłacimy nawet 3000 zł

Dużo czy mało? Ciężko jednoznacznie ocenić, jednak większość z tych rzeczy można mieć praktycznie za darmo, trzeba jedynie znać sposób i MIEĆ motywację, aby to utrzymać.

Obecnie do nauki każdej rzeczy wystarczy jedynie chęćnastawienie, cel i zapał. W internecie znajdziemy wszystko!

Książki, opisy, ćwiczenia, zasady gramatyczne, rozmówców, nauczycieli na forach i blogach. Możesz nauczyć się każdego języka i każdej umiejętności jaką da się zapisać lub przedstawić w formie wideo.

Z afirmacjami mp3 do nauki języków można:

 • mieć nauczycieli z każdego zakątka świata (którzy staną się Twoimi przyjaciółmi),
 • samodzielnie tworzyć sobie zestawy ćwiczeń
 • mieć niesamowity zapał do nauki języka,
 • chętnie uczyć się go o każdej porze dnia i nocy,

Taki stan może uzyskać każdy człowiek, niezależnie od tego czy ma 15 czy 50 lat, czy jest studentem czy prezesem wielkiej korporacji, czy potrzebuje języka obcego do pracy, nauki czy dla rozrywki.

Afirmacje językowe mp3 zaszczepiają w nas coś jakby POTRZEBĘ. To takie samo uczucie jak wstajesz rano i chcesz coś zjeść, natomiast w tym przypadku wstajesz rano i zastanawiasz się jak to jedzenie brzmi w języku obcym i ciekawe czy umiałbyś wytłumaczyć swoim znajomym z zagranicy, sposób jego przygotowania… Dobre, co nie?

Zmaksymalizuj nauką angielskiego, niemieckiego czy chińskiego

Czy chcesz przyśpieszyć i zmaksymalizować swoją naukę języka obcego?

szybka naukaW takim razie proponujemy Ci nasz zestaw z którym w zaledwie 6 miesięcy, nauczysz się dowolnego języka obcego do poziomu komunikatywnego. Będziesz w stanie się dogadać, wytłumaczyć co masz na myśli, zapytać o dowolną rzecz, a także wyłapiesz sens z kontekstu lub wypowiedzi zasłyszanej w telewizji, youtube czy radio.

Paczka zawiera 30 minutowe nagranie PREMIUM (niedostępne w paczce podstawowej) Afirmacji Hepika o nazwie Afirmacja do Nauki Języków Obcych.

Nagranie to wprowadzi Cię w stan alfa (stan głębokiego odprężenia), a następnie usłyszysz szereg sentencji, które będą miały wpłynąć na Twoją podświadomość, zaszczepiając w niej nowe przekonania i nawyki związane z nauką języków obcych.

Co jeszcze w paczce z afirmacjami językowymi?

 

paczka do nauki angielskiegoDo paczki dorzucamy kilka bonusów (na jeszcze lepszy efekt)

1. Nagranie relaksacyjne GErelaxis

Jednym z bonusów jest nagranie wspomagające relaksację z serii GErelaxis, dzięki któremu zapomnisz o problemach dnia codziennego, wprowadzisz się w stan głębokiego relaksu, który wspaniale wpływa na efektywność nauki.

2. Miniporadnik „Techniki nauki języków obcych”

Dzięki któremu poznasz wspaniałe metody i triki wspomagające naukę dowolnego języka, takie jak metody skojarzeń czy techniki zapamiętywania.

3. Miniporadnik o nazwie„Gdzie znaleźć język obcy”

W którym pokażemy Ci jak szybko i bez dokładania ani jednej złotówki znaleźć:

 • ćwiczenia do nauki języka obcego,
 • nauczycieli i native speakerów, którzy ZA DARMO nauczą Cię danego języka obcego,
 • jak zacząć rozmowę nie znając podstaw języka!

Podsumowując – jaka cena?


cena afirmacje

Sugerowana cena paczki to 177 zł, jednak DZIŚ, TU I TERAZ możesz nabyć ją za dwie szczęśliwe siódemki, czyli 77 zł

Dlaczego już TERAZ warto kupić tę paczkę zawierającą afirmacje mp3, nagrania relaksacyjne i szereg porad wspomagających naukę języka obcego?

Oto 5 powodów

 • Bo to skuteczna i innowacyjna forma, która zakłada REALNĄ możliwość nauki dowolnego języka, w przeciwieństwie do systemów typu „naucz się angielskiego w 7 dni”, gdyż tego typu wariacje są zwyczajnym naciąganiem i KAŻDY poliglota Ci to powie.

6 miesięcy = 24 tygodnie = 180 dni, czyli licząc zaledwie pół godziny dziennie = 90 godzin. To realny czas w którym jesteś w stanie przyswoić rzetelną wiedzę, słówka i zwroty w języku obcym.

 • Nasza metoda jest jednym z najtańszych rozwiązań. Nie płacisz miesięcznego abonamentu, nie musisz nigdzie jeździć, nie musisz kupować żadnych książek. Płacisz RAZ i korzystasz – pół roku, rok, dwa lata czy dłużej.
 • Metoda jest prosta i dostępna dla każdego. Wystarczy odsłuchiwać afirmacji mp3 na DOWOLNYM odtwarzaczu muzycznym (na komputerze, telefonie, iPodzie, czy wieży stereo).
 • Dajemy praktyczne porady i wskazówki na temat tego: gdzie znaleźć materiały, gdzie znaleźć nauczycieli i jak rozłożyć naukę języka w czasie.
 • Całość jest przesyłana drogą mailową. Kupujesz teraz, a za jeszcze tego samego dnia możesz zacząć naukę.

To chyba wystarczająca ilość powodów dla których warto kupić tę paczkę.

Efekty zauważysz już po 14 dniach!

Pierwsze efekty, pierwsze zapamiętane słówka, zwroty i wyrażenia, zapamiętasz już po 14 dniach od rozpoczęcia nauki. Jesteśmy TAK niesamowicie pewni skuteczności naszej metody, że dajemy na nią 30 dni GWARANCJI zadowolenia.

Gwarancja zadowolenia

Jeśli po 2 tygodniach okaże się że ta metoda Ci nie odpowiada, napiszesz do nas, a my zwrócimy Ci 100% Twoich pieniędzy (bez zadawania zbędnych pytań). Jeśli nagranie nie spełni Twoich oczekiwań, dajemy 30 dni gwarancji.

Ostateczne podsumowanie

 • nagranie Afirmacje do Nauki Języków Obcych
 • nagranie Fruiti Koncentracja,
 • nagranie relaksacyjne GErelaxis
 • instrukcje do w/w nagrań,
 • Miniporadnik „Techniki nauki języków obcych”,
 • Miniporadnik o nazwie„Gdzie znaleźć język obcy”

Wszystko to za dwie szczęśliwe siódemki, czyli 77 zł, dostępne już dziś, już teraz, dla osób, które chcą nauczyć się nowego języka, chcą go pokochać i przyswoić łatwo, szybko i przyjemnie.

afirmacje do nauki

Zamów dziś i zaskocz samego siebie – jak łatwo i szybko można nauczyć się języka obcego

 Zamów System Afirmacji Hepika po promocyjnej cenie w wersji:

 

Hepika do nauki języków na Email
Cena:


177 złotych
77 złotych


Hepika do nauki języków na CD
Cena:


187 złotych
87 złotych


Hepika do nauki języków Za Pobraniem
Cena:


197 złotych
97 złotych

Zapłać przez DOTPAY
(zapłacisz za pośrednictwem każdego banku)Płatność PaypalZa pobraniemenlinado-za-pobraniem